Mieszkania Ząbki

Budynek wielorodzinny Krucza 20 - mieszkania Ząbki

krucza wiz 2 770

KRUCZA 20 to inwestycja w  podwarszawskich Ząbkach. Apartamenty i mieszkania Ząbki - oferta w kameralnym budynku zlokalizowanym wśród leśnej zieleni i niskiej zabudowy.

Zaprojektowany został z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. W podziemiu znajdują się garaże oraz komórki lokatorskie,  każda z klatek schodowych jest wyposażona w windę od poziomu garażu.

Oprócz miejsc garażowych mamy przewidziane naziemne miejsca parkingowe, które będą stanowiły tańszą alternatywę w zapewnieniu mieszkańcom parkingu na terenie osiedla.

Dzięki swej znakomitej lokalizacji, inwestycja pozwala połączyć marzenia o mieszkaniu wśród zieleni z aktywnym życiem zawodowym i korzystaniem ze wszelkich udogodnień oferowanych przez miasto.

Nowa inwestycja składać się będzie z 63 lokali mieszkalnych, od 28 do 71m². Wszystkie lokale będą posiadały balkony, dla mieszkań zlokalizowanych na parterze przewidziano zielone tarasy – bezpieczne miejsce zabaw i wypoczynku bez konieczności wychodzenia z domu.

 ikony calosc napisy

Budynek charakteryzować będzie prosta bryła w kolorystyce beżu i szarości z dodatkiem elementów drewnianych.

Bliskość natury daje możliwość prawdziwego wypoczynku po powrocie z pracy. Liczne ścieżki i trakty leśne zapewniają możliwość spacerów i wycieczek rowerowych po terenie lasu. W naszej ofercie wkrótce - mieszkania bezczynszowe, mieszkania z ogródkiem i apartamenty Ząbki, mazowieckie.

Inwestycja „Krucza 20” jest w trakcie budowy z planowanym na czwarty kwartał 2020 roku  terminem oddania do użytkowania.

Lista lokali w inwestycji Krucza 20

 

Pomożemy wybrać Twoje mieszkanie. Napisz do nas!

Wpisz imię i nazwisko

Wpisz poprawny adres email

Napisz coś do nas...

Szczegółowe informacje 502 521 113

Zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży ul. Kopernika 45

© 2019 Stolmar Developement Sp. z o.o. Sp. K. Wszystkie prawa zastrzeżone.