Inwestycja „Skrajna” to wielorodzinny budynek w podwarszawskich Ząbkach. Budynek zlokalizowany jest  wśród leśnej zieleni i niskiej zabudowy. Taką lokalizację docenią szczególnie osoby ceniące spokój i relaks na łonie natury.

Budynek zaprojektowany został z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. W podziemiu znajdują się garaże oraz komórki lokatorskie, klatka schodowa wyposażona została  w dwie windy od poziomu garażu.

Oprócz miejsc garażowych mamy przewidziane naziemne miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych.

Aby poznać szczegóły poszczególnych lokali, kliknij na mapce osiedla lub wybierz z poniższej tabeli.

Aby zobaczyć plan piętra, kliknij na wybrane piętro w bryle budynku.

 

Opis inwestycji

Projekt mieszkaniowy „SKRAJNA” powstanie jako kontynuacja zrealizowanego wcześniej przez firmę STOLMAR budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kruczej 20 w Ząbkach.

Nowa inwestycja składać się będzie z 68 lokali mieszkalnych, od 41 do 91m². Wszystkie lokale będą posiadały balkony, dla mieszkań zlokalizowanych na parterze przewidziano zielone tarasy – bezpieczne miejsce zabaw i wypoczynku bez konieczności wychodzenia z domu.

Wjazd do garażu podziemnego będzie zlokalizowany bezpośrednio od ul. Skrajnej. Budynek od strony tarasów będzie dodatkowo ogrodzony i przystosowany do montażu monitoringu.

Dodatkowym atutem jest wewnętrzny teren rekreacyjny, sprzyjający tworzeniu się społeczności lokalnych, gdyż tylko wtedy życie na nim staje się przyjemniejsze, ciekawsze i bezpieczne.

Dostępne są lokale:

2-pokojowe o powierzchni od 41 do 49 m2 (30 mieszkań)
3-pokojowe o powierzchni od 53 do 67 m2 (22 mieszkania)
4-pokojowe o powierzchni od 64 do 91 m2 (16 mieszkań)

Komunikacja z Warszawą zapewnia przyszłym mieszkańcom wygodny i łatwy dostęp do rynku pracy, a bliska odległość do licznych przedszkoli, szkół, sklepów i punktów usługowych gwarantuje komfortowe życie dla całej rodziny.

Bliskość natury daje możliwość prawdziwego wypoczynku po powrocie z pracy. Liczne ścieżki i trakty leśne zapewniają możliwość spacerów i wycieczek rowerowych po terenie lasu. Miłośnicy wypraw rowerowych z pewnością docenią rowerownię zlokalizowaną na parterze budynku.

Oddanie inwestycji do użytkowania planowane jest na IV kwartał 2023 r.

Lokalizacja inwestycji - Ząbki, ul. Skrajna 34
Wizualizacje inwestycji
Wirtualny spacer po inwestycji