Inwestycja „Skrajna” to wielorodzinny budynek w podwarszawskich Ząbkach. Budynek zlokalizowany jest  wśród leśnej zieleni i niskiej zabudowy. Taką lokalizację docenią szczególnie osoby ceniące spokój i relaks na łonie natury.

Budynek zaprojektowany został z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. W podziemiu znajdują się garaże oraz komórki lokatorskie, klatka schodowa wyposażona została  w dwie windy od poziomu garażu.

Oprócz miejsc garażowych mamy przewidziane naziemne miejsca parkingowe, które będą stanowiły tańszą alternatywę w zapewnieniu mieszkańcom parkingu na terenie osiedla, oraz miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych.

Wizualizacja bryły budynku

Opis inwestycji

Projekt mieszkaniowy „SKRAJNA” powstanie jako kontynuacja zrealizowanego wcześniej przez firmę STOLMAR budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kruczej 20 w Ząbkach.

Nowa inwestycja składać się będzie z 68 lokali mieszkalnych, od 35 do 91m². Wszystkie lokale będą posiadały balkony, dla mieszkań zlokalizowanych na parterze przewidziano zielone tarasy – bezpieczne miejsce zabaw i wypoczynku bez konieczności wychodzenia z domu.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni 35 m2 (3 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 53 m2 (27 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 51 do 66 m2 (22 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 67 do 91 m2 (13 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni 84 m2  (3 mieszkania)

Wjazd do garażu podziemnego będzie zlokalizowany bezpośrednio od ul. Skrajnej. Osiedle będzie ogrodzone, a budynki przystosowane do montażu monitoringu.

Dodatkowym atutem jest wewnętrzny teren rekreacyjny, sprzyjający tworzeniu się społeczności lokalnych, gdyż tylko wtedy życie na nim staje się przyjemniejsze, ciekawsze i bezpieczne.

Komunikacja z Warszawą zapewnia przyszłym mieszkańcom wygodny i łatwy dostęp do rynku pracy, a bliska odległość do licznych przedszkoli, szkół, sklepów i punktów usługowych gwarantuje  komfortowe życie dla całej rodziny.

Bliskość natury daje możliwość prawdziwego wypoczynku po powrocie z pracy. Liczne ścieżki i trakty leśne zapewniają możliwość spacerów i wycieczek rowerowych po terenie lasu.

Lokalizacja inwestycji
Wizualizacje inwestycji